forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Управління ліцею


 

Казанін Євген Борисович

В.о. начальника ліцею

Заносієнко Андрій Геннадійович

заступник начальника ліцею з виховної роботи - начальник відділення виховної роботи

Гринчук Сергій Олексійович

заступник начальника з МТЗ

 

Педагогічний склад

 Салай Зоя Володимірівна

методист ліцею

Методичне об'єднання вчителів математики та інформатики


 
   
 

Погребняк Світлана Володимирівна

учитель математики

 Патрина Наталія Петрівна

учитель математики

Грибова Ірина Михайлівна

учитель математики

Москаленко Тетяна Степанівна

учитель математики

   
 

Бандура Тетяна Петрівна

учитель інформатики

  Голован Людмила  Михайлівна

учитель інформатики 

 

Методичне об'єднання вчителів фізичної культури,

предмета "Захист України"

 

 

Попков Олександр Миколайович

 "Захист України"

  Гринь Юрій Миколайович

 "Захист України"

 Поліщук Олександр Миколайович

  "Фізична культура"

Дворніченко Олександр Володимирович  

"Фізична культура"  

     
 

Білащенко Олександр Володимирович

  "Фізична культура" 

Сидоренко Віталій Анатолійович

    "Фізична культура" 

 

Методичне об'єднання вчителів історії, географії

 

Пашко Олена Миколаївна

учитель історії

Аніканова Інна іванівна

учитель історії

Точона Світлана Михайлівна

учитель географії

Методичне об'єднання вчителів української мови і літератури, зарубіжної літератури

    
 
 
 

 

Козлова Тетяна Миколаївна

учитель української мови та літератури

Казаніна Тетяна Олександрівна

учитель української мови та літератури

Трущенкова Ірина Володимирівна

учитель української мови та літератури

Заворотна Людмила Федорівна

учитель зарубіжної літератури

Гребницька Ольга Іванівна

учитель української мови та літератури

Суярко Антоніна Леонідівна

учитель української мови та літератури

Методичне об'єднання вчителів природничих дисциплін

 
 
 
 

Кравченко Ірина Миколаївна

учитель хімії та біології

Атаманенко Тетяна Олександрівна

учитель хімії та біології

Яковенко Галіна Григоровна

учитель фізики

Кравченко Олена Михайлівна

учитель фізики

Щебуняєва Тетяна Анатоліївна

лаборант

Ломов Володимир Савелійович

лаборант

Методичне об'єднання вчителів іноземних мов

    
   
 
 

Павленко Інна Володимірівна

учитель англійської мови

Піголенко Наталія Іванівна

учитель англійської мови

Чепурна Катерина Юріївна

учитель англійської мови

 

Методичне об'єднання класних керівників

 
 

Пашко Сергій Григорович

Командир роти - старший офіцер - вихователь 1-ї роти

 

Гайдей Геннадій Олексійович

Командир роти - старший офіцер - вихователь 2-ї роти

 
 
   

Щебуняєв Петро Павлович

вихователь 1-ї роти

Поліканов Павло Миколайович

вихователь 1-ї роти

Гончаров Олег Володимирович

вихователь 1-ї роти

Терехович Сергій Едуардович

вихователь 1-ї роти

       

Чехович Ігор Валентинович

вихователь 1-ї роти

 

Довбенко Володимир Михайлович

вихователь 2-ї роти

Клигін Андрій Борисович

вихователь 2-ї роти

 

Атаманенко Олександр Анатолійович

вихователь 2-ї роти

       

Таранжин Павло Олександрович

 вихователь 2-ї роти

Симиряко Віктор Іванович

вихователь 2-ї роти

Івасюк Валерій Андрійович

помічник вихователя

Тимченко Юрій Олексійович

помічник вихователя

 

Буряк Анатолій Миколайович

помічник вихователя

Демещук Андрій Михайлович

помічник вихователя

Коваль Юрій Валентинович

помічник вихователя

Корогод Олександр Анатолійович

помічник вихователя

 

Федоренко Сергій Михайлович

помічник вихователя

Відділення виховної роботи

   
 

Нецвєтаєв Олександр Петрович

методист з правового виховання

Євглевський Олександр Васильович

соціальний педагог

Дернова Ірина Анатоліївна

концертмейстер

Прищепа Валентина Миколаївна

педагог-організатор

Маховка В'ячеслав Петрович

концертмейстер

Відділення кадрів

Соронович Андрій Львович

 завідувач

Іванок Галина Іванівна

 діловод

Тасун Людмила Олександрівна

інспектор з кадрів

Бухгалтерська служба

Халімоненко Тетяна Андріївна

 головний бухгалтер

Черевко Наталія Анатоліївна

 бухгалтер

Бишок Ганна Василівна

 бухгалтер

Живодір Ніна Миколаївна

 бухгалтер

 

Працівники бібліотеки

Грудина Ірина Іванівна

 завідувач бібліотеки

Глузд Світлана Петрівна

 бібліотекар

Малахівська Людмила Петрівна

 бібліотекар

Медична частина

       

Шибаєва Світлана Ігорівна

лікар

Щербатюк Ірина Вікторівна

лікар

Скорина Валентина Миколаївна

медична сестра

Клименко Галина Михайлівна

медична сестра

 


 
 

Кривошей Вікторія Сергівна

медична сестра

Железняк Наталія Василівна

медична сестра

Бондаренко Ніна Андріївна

санітарка

 
 

Відділ МТЗ